پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - صدور سند تک برگ برای ۲۶ هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان جهرم
اوقات شرعي
بازدید : 49 16 شهريور 1400 ساعت 9:46 شماره :88604

صدور سند تک برگ برای ۲۶ هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان جهرم

 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس در راستای اجرای طرح کاداستر ۲۶ هزارهکتار از اراضی ملی شهرستان جهرم صاحب سند تک برگ شد.

ابراهیم شهسواری رئیس  اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جهرم با اشاره به اهمیت تثبیت مالکیت دولت بر روی اراضی ملی گفت: به منظور تحقق اهداف و سیاست‌های سازمانی در راستای تثبیت مالکیت دولت بر روی اراضی ملی و حفاظت از انفال ۲۶ هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان جهرم در ۴ پلاک دارای سند تک برگ گردید.

شهسواری افزود: اجرای طرح کاداستر گامی مهم برای پیشگیری از وقوع پدیده زمین‌خواری است واین امر مهم نقش مهمی در دسترسی به اطلاعات اراضی ملی و مستثنیات دارد.

وی تصریح کرد: باصدور سند تک برگ بر روی اراضی ملی علاوه بر تثبیت و تأیید مالکیت دولت از تخریب و تصرف افراد سودجو و فرصت طلب در این عرصه ها جلوگیری خواهد شد.

شهسواری ضمن تاکید بر همکاری مطلوب و موثر با اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان از صدور اسناد تک برگی برای دیگر پلاکهای شهرستان خبر داد و اظهار امیدواری کرد: تا پایان سال جاری روند صدور اسناد برای اراضی ملی افزایش چشمگیری خواهد یافت.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :