پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - امحا و جمع آوری کوره های زغالی در عرصه های جنگلی شهرستان ممسنی
اوقات شرعي
بازدید : 32 15 شهريور 1400 ساعت 9:46 شماره :88602

امحا و جمع آوری کوره های زغالی در عرصه های جنگلی شهرستان ممسنی

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی کوره های زغال جنگلی از منطقه پازنان شهرستان ممسنی امحاء و جمع آوری گردید.

امیران رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ممسنی با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارشات دریافت شده مبنی بر تولید زغال جنگلی توسط متخلفان در منطقه پازنان از توابع بخش جوزار، بلافاصله ماموران یگان حفاظتی به منطقه مورد نظر اعزام و پس از شناسایی متخلفان اقدام به جمع آوری و امحاء این کوره های زغالی کردند.

وی افزود: با بررسی های صورت گرفته در این منطقه چندین باب کوره ی زغالی از نوع بشکه های 220 لیتری در این منطقه جنگلی مشاهده که با تلاش به موقع نیروهای یگان حفاظت امحاء و جمع آوری گردید.

امیران اظهار داشت: پرونده متخلفان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تشکیل و مورد رسیدگی قرار گرفت.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ممسنی همچنین از انجام عملیات دیگری در راستای برخورد با سودجویان و قاچاقچیان جنگلی این شهرستان خبر داد وگفت:در این راستا با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان یک دستگاه خودرو حامل چوب آلات جنگلی از نوع بلوط توقیف و متخلفان نیز دستگیر شدند.

متخلفانی که مرتکب این گونه تخلفات شوند مجازات سختی در انتظار آنان بوده و هیچ گونه بخششی شامل حال آنان نخواهد شد.

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :