پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - باز پس گیری 22 هکتار از اراضی ملی شهرستان اقلید
اوقات شرعي
بازدید : 71 27 شهريور 1400 ساعت 9:47 شماره :89007

باز پس گیری 22 هکتار از اراضی ملی شهرستان اقلید

به گزارش روابط عمومی اداره کل  منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس با تلاش نیروهای منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید 22 هکتار از اراضی ملی این شهرستان از دست متخلفان آزاد و به آغوش بیت المال بازگردانده شد.

اسحاق امیدوار رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید گفت:  پس از دریافت گزارش مردمی مبنی بر تخریب و تصرف 22 هکتار از اراضی ملی پلاک ۴ باقر آباد شهرستان مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان سریعاً به محل اعزام و و موفق به شناسایی و دستگیری متخلفان شدند.

وی افزود: پس از تشکیل پرونده، متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

امیدوار اظهار داشت :با هرگونه تخریب و تصرف اراضی ملی بر اساس ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل‌ها و مراتع کشور برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید با اشاره به رصد شبانه روزی نیروهای منابع طبیعی در این عرصه ها تصریح کرد: متأسفانه برخی از سودجویان اقدام به تخریب اراضی ملی کرده غافل از اینکه عرصه های منابع طبیعی بصورت مستمر تحت نظارت مأموران منابع طبیعی است.

وی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف اراضی ملی بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها با شماره رایگان ۱۵۰۴ یگان امداد جنگل و مرتع تماس گیرند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :